PLİCELL NEDİR

Plicell yeni özel perde sistemleri, yüksek kalitede patentli aksesuar destekli fonksiyonel kullanımı, kolay kurulum ve yerli üretim kumaş özellikleri ile evlerinizde, ofislerinizde ve cam balkonlarınızda devrim niteliğinde yenilik getirmiştir. Plicell perdeler modern, cesur renkleri ve yaratıcı desenleriyle yaşam alanınızı neşelendirir.

Yenilikçi stilleri ile güneşli bir gün için sakin ve rahatlatıcı bir ortam oluşturmaya yardımcı olurken, gizlilik ve ışık seviyeleri üzerinde tam kontrol sağlar. Plicell perde tonları ile eviniz yada işyeriniz, hatta ofisiniz, balkonunuz ve kış bahçenizde görünümünüzü koruyarak canlı bir ortam yaratır. Benzersiz yapısı, çok yönlülüğü, çeşitli gün ışığı kontrol seçenekleri ile hem dekoratif, hem pratik, hem de estetiğin bir arada çekici kombinasyonunu sunar. Doğal ışık için ideal bir ortam sağlayan Plicell perdeler yaşam alanınıza kişilik kazandırır.

Aydınlıkla karanlığın tüm tonlarını gün ışığının doğallığından alan Plicell perde her ortamda kendinizi değerli hissettirir. Hayatınızın perdesi Plicell perde yaşam alanınızı tedavi eder, keyfini sürmekse size kalır. Cam balkon kumaş koleksiyonu farklı kalite ve alternatifleri ile dekoratifliğinin yanı sıra işlevsellik sağlar.

‘BENTHIN’ perde aksesuarlarının kullanıldığı Dekoratif Perde koleksiyonu oldukça geniş bir yelpazeye sahip olup, iç mekanlarda kullanım alternatiflerinin sağladığı kolaylık, gece-gündüz sistemi ile getirdiği farklılık ve perde uygulamasının yapılamadığı yerlere getirdiği çözümler ile hayatı kolaylaştırarak etnik ya da modern dekorunuza uyum sağlayabilecek pratik bir çözümdür..

Perde sektörüne her mekanda kolaylıkla uygulanabilecek son derece fonksiyonel bir ürün sunuyoruz. Çözüm odaklı pratik alternatiflerimizle perdesiz pencere bırakmıyoruz. Plicell ile karmaşadan uzak hayatınıza yeni bir perde açın…

VİDEOLARIMIZ

KATALOGLARIMIZ

Components_Pleated

Data_Sheets_Pleated

Declaration_of_conformity_Pleated_EN 13120

Ölcüm_ve_siparis_20mm

Product_brochure_Pleated

Fixing_Pleated_P1615

Fixing_Pleated_P2616

Fixing_Pleated_Tassle

TEKNİK BİLGİLER

YIKAMA TALİMATLARI

Özel üretim yöntemlerimiz sayesinde kumaşlarımızda antistatik olma, dolayısıyla leke ve toz tutmama özellikleri mevcuttur. Ara sıra yumuşak fırça veya tüylü toz alıcı ile temizlenmesi genellikle yeterlidir. Zorlu lekelerde, tüm kaliteler* yıkama talimatlarında belirtilen şekilde temizlenebilir. *Not: Alüminyum kaplama yapılmış kumaşlar hariçtir.

Hazırlama:

1 – Perdeyi tamamen kapatınız

2 – Perdenin takılı olduğu aparatın uzun çıkıntı kısmını, tornavida ile yukarı doğru iterek perdeyi aşağı doğru çıkartınız.

3 – Yayvan geniş bir leğeni 30 derece su ile doldurunuz ve az miktarda hassas deterjan ekleyiniz.

Yıkama:

4 – Yaklaşık 15 dakika kadar plise perdeyi 30 derecedeki çözeltinin içinde bekletiniz.

5 – Leğenin içinde perdeyi açıp nazikçe çözeltinin içerisinde döndürünüz. Perdeyi leğenin içinden çıkarmadan önce tamamen kapatınız.

6 – Su ile durulayınız.

Kurutma:

7 – Perdeyi kapalı duruma getirip suların daha çok süzülmesi için hafifçe baskı uygulayınız.

8 – Islak perdeyi yerine monte ediniz.

9 – Kuruması için yaklaşık 12 saat kapalı konumda bekletiniz.

 

 

Açıktan Sokak No :64 Siteler / ANKARA / TÜRKİYE

+90 (0312) 350 5 155 (Pbx)

+90 (0312) 353 5 155

info@plicelperde.com

E-mail adresinizi ekleyin, kampanya ve yeniliklerden ilk sizin haberiniz olsun..

© Copyright Plicellperde Tüm Hakları Saklıdır. | 2014